Porównywarka pozostałych produktów

Wpisz czego szukasz (np. BIK, alerty sms itp.)
Wyczyść formularz

Wyniki wyszukiwania dla pozostałych produktów. Liczba wyników - 9.

Image placeholder

BIK

Alerty BIK

Powiadomienie SMS o próbie uzyskania kredytu na Twoje dane. Dostajesz ostrzeżenie w przypadku próby wyłudzenia kredytu na Twoje dane. Możesz natychmiast zareagować i zapobiec wyłudzeniu. Powiadomimy Cię także, kiedy ktoś zapyta o Ciebie w Rejestrze Dłużników BIG InfoMonitor. Dzięki temu dowiesz się np., że ktoś chce wyłudzić abonament komórkowy.

Ocena:

Link nie działa?
Image placeholder

Alior Bank

Kantor internetowy

Bezpieczna i szybka wymiana walut online. Dostępne 23 waluty. 0 zł za przelewy wymienionych środków na dowolny rachunek. 0 zł za wypłaty EUR, USD i GBP w wybranych oddziałach Alior Banku. Atrakcyjn kursy walut korzystniejsze niż w innych kantorach. 0 zł za karty w EUR, USD i GBP- płać bezpośrednio w wybranej walucie.

Ocena:

Link nie działa?
Image placeholder

Play

Najlepsze telefony komórkowe

Nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y i internet bez limitu GB (35 GB z pełną prędkością). Dodatkowa karta SIM z internetem bez limitu GB (150 GB z pełną prędkością).Teraz kupując PLAY HOMEBOX w ofercie Duet lub Rodzina, otrzymasz 500 zł rabatu na drugi smartfon.

Ocena:

Link nie działa?
Image placeholder

T-Mobile

Oferta rodzinna T-Mobile

W skład Zestawu umów Oferty Rodzinnej wchodzą oferty dla klienta prywatnego: • Oferty bez telefonu dla nowych i aneksujących się klientów z kwotą zobowiązania miesięcznego za min. 50 zł podpisane od 30 sierpnia, • Oferty z telefonem dla nowych i aneksujących się klientów z kwotą zobowiązania miesięcznego za min. 70 zł podpisane od 30 sierpnia, • Oferty Internetu Domowego bez warunku terminu podpisania umowy.

Ocena:

Link nie działa?
Image placeholder

BIK

Pakiet BIK

Upewnisz się, że nie masz długów, o których nie wiesz. 12 pobrań Raportu BIK, w których sprawdzisz historię Twoich kredytów i innych zobowiązań. Alerty BIK na 12 miesięcy, dzięki którym dostaniesz ostrzeżenie o zaległościach lub próbie wyłudzenia. Wskaźnik BIK pokazujący bieżący status Twoich zobowiązań przez 12 miesięcy.

Ocena:

Link nie działa?
Image placeholder

UNICEF

Pomoc humanitarna

Pilne! Dzieci Rohingja potrzebują naszej pomocy. Dzieci uciekające przed ludobójstwem, żyją w tragicznych warunkach. Pilnie potrzebują, odpowiedniej opieki. Pomóż im!

Ocena:

Link nie działa?
Image placeholder

BIK

Sprawdź czy uzyskasz kredyt

Oceń swoje szanse na kredyt. Nasza ocena punktowa Pomaga w spojrzeniu na Twoją wiarygodność kredytową oczami banku. Im wyższa ocena punktowa, tym mniejsze ryzyko wiąże się z udzieleniem Ci kolejnego kredytu. Na ocenę punktową wpływ mają m.in. aktywność kredytowa, spłacalność kredytów oraz częstotliwość wnioskowania o kredyt.

Ocena:

Link nie działa?
Image placeholder

Plus

Super zestawy elektroniki

SuperZestaw na Komunię Samsung Galaxy S10 lub S10e z zegarkiem Galaxy Watch. Tylko w Plusie masz taki wybór! HBO GO, Liga Mistrzów UEFA w IPLI lub TIDAL w cenie abonamentu.

Ocena:

Link nie działa?
Image placeholder

EuroTax

Zwrot podatku

Udzielimy Ci bezpłatnej porady i odzyskamy dla Ciebie nawet 5943 euro.

Ocena:

Link nie działa?

Ponad 100+ banków

W naszej porównywarce bankowej znajdziesz aktualną ofertę z ponad 100 różnych banków i instytucji poza bankowych.

Ponad 600+ produktów

W naszej porównywarce znajduje się ponad 600 różnych produktów bankowych, które możesz filtrować po paru dziesięciu kategoriach.